Jakie ubranka dla niemowląt wybrać?

Utrzymanie optymalnej temperatury ciała maluszka jest bardzo ważne szczególnie w miesiącach letnich, dlatego wybór ubranka dla niemowląt w tym okresie powinien być dobrze przemyślany. Kilku miesięczne niemowlę większość czasu spędza śpiąc, w zasadzie się nie ruszając. W związku z tym ubranko dla niemowląt powinno być przewiewne, wykonane z naturalnych materiałów, aby nie powodowało odparzeń oraz podrażnień skóry. Cienkie body z krótkim rękawkiem oraz bawełniane skarpetki są dobą opcją na ciepłe letnie dni spędzane na powietrzu. Duży wybór najlepszej jakości ubranek dla niemowląt znajdziesz na www.serduszko.pl.

Ubranka dla niemowląt idealne na letni spacer

Wybór ubranka dla niemowląt, które nie spowoduje jego przegrzania na letnim spacerze w gorący, słoneczny dzień nie jest łatwe. Niestety rodzice chcąc chronić delikatną skórę dziecka dodatkowo przykrywają je cienkim kocykiem, co tworzy dodatkową warstwę izolacyjną, która powoduje przegrzanie. Wystarczy wybrać ubranko dla niemowląt wykonane z oddychającego, cienkiego materiału w jasnym odcieniu, które nie przyciąga promieni słonecznych. Batystowa koszulka lub bawełniane body będzie w sam raz, a także inny cienki ciuszek z długimi rękawkami oraz nogawkami. Na www.ubranka-dla-niemowlat.pl oferujemy doskonałej jakości ubranka dla niemowląt idealne na lato.

Ubranka dla niemowląt na ciepłą noc

Szykując maluszka na noc po wieczornej kąpieli zadbaj o dobre ubranko dla niemowląt, które zapewni mu spokojny sen. Jedna warstwa cienkiego materiału wystarczy by nasz maluszek się nie zapocił. Lekkie ubranko dla niemowląt łatwe do zdjęcia w razie konieczności zmiany pieluszki będzie w sam raz, a duży ich wybór znajdziesz na www.serduszko.pl.